Yhteystiedot


Nuorisopalvelut sosiaalisessa mediassa

Facebookissa, Instagramissa ja TikTokissa löydät meidät nimellä Sastamalannuoret

https://linktr.ee/sastamalannuoret

Tästä pääset katsomaan nuorisotyöntekijöiden esittelyvideot!

Nuorisopalveluiden henkilökunta

Tiina Haronoja
Liikunta- ja nuorisopalvelupäällikkö
p. 040 637 6079
tiina.haronoja@sastamala.fi

Kirsti Köykkä
Nuorisotyön koordinaattori
p. 050 520 4218
kirsti.koykka@sastamala.fi

Antti Vormisto
Palvelusihteeri
p. 040 138 2047
antti.vormisto@sastamala.fi

Karita Pyhälahti
Erityisnuorisotyöntekijä
p. 040 661 4821
karita.pyhalahti@sastamala.fi
Ig & Snapchat: ent_karita

Tytti Peurala
Koulunuorisotyöntekijä
p.  040 0229147
tytti.peurala@sastamala.fi

Janne Kallio
Nuorisotyöntekijä
p. 050 527 5705
janne.kallio@sastamala.fi
Facebook: Nuorisotyöntekijä Janne Kallio
Ig: nuorisotyontekijajannekallio
Snapchat: jannenuorisotyo

Kaisa-Leea Virtanen
Nuorisotyöntekijä
p. 050 565 1510
kaisa-leea.virtanen@sastamala.fi
Facebook: Nuorisotyöntekijä Kaisa-Leea Virtanen
Snapchat: ntkaisaleea
Ig:ntkaisaleea

Tero Noukka
Nuorisotyöntekijä
p. 040 186 2996
tero.noukka@sastamala.fi

Marita Helminen
Nuorisotyöntekijä
p. 050 404 1850
marita.helminen@sastamala.fi
Facebook: Nuorisotyönopiskelija Marita Helminen