Yhteystiedot


Nuorisopalvelut sosiaalisessa mediassa

Facebookissa, Instagramissa ja TikTokissa löydät meidät nimellä Satamalannuoret

Tästä pääset katsomaan nuorisotyöntekijöiden esittelyvideot!

Nuorisopalveluiden henkilökunta

Kirsti Köykkä
Nuorisotyön päällikkö
p. 050 520 4218
kirsti.koykka@sastamala.fi

Miia Koivuniemi
Vastaava nuorisotyöntekijä
p. 0400 229 147
miia.koivuniemi@sastamala.fi
Facebook: Nuorisotyontekijä Miia Koivuniemi

Miia Koskenheimo-Huhtala
Palvelusihteeri
p. 040 517 1671
miia.koskenheimo-huhtala@sastamala.fi

Karita Pyhälahti
Erityisnuorisotyöntekijä
p. 040 661 4821
karita.pyhalahti@sastamala.fi
Ig & Snapchat: ent_karita

Janne Kallio
Nuorisotyöntekijä
p. 050 527 5705
janne.kallio@sastamala.fi
Facebook: Nuorisotyöntekijä Janne Kallio
Ig: nuorisotyontekijajannekallio
Snapchat: jannenuorisotyo

Maisa Ahvonen
Nuorisotyöntekijä
p. 050 404 1850
maisa.ahvonen@sastamala.fi
Facebook: Nuorisotyöntekijä Maisa Ahvonen
Ig: nuorisotyomaisa
Snapchat: maisanuorisotyo

Saku-Matti Lahtinen
Nuorisotyöntekijä
p. 050 522 4104
saku-matti.lahtinen@sastamala.fi
Facebook: Nuorisotyöntekijä Saku-Matti Lahtinen
Snapchat: ntsakumatti

Tero Noukka ( Vuorotteluvapaalla )
Nuorisotyöntekijä
tero.noukka@sastamala.fi

Kaisa-Leea Virtanen
Nuorisotyöntekijä
p. 050 565 1510
kaisa-leea.virtanen@sastamala.fi
Facebook: Nuorisotyöntekijä Kaisa-Leea Virtanen

Kukka Koski-Vähälä
Nuorisotyöntekijä
p. 040 186 2996
kukka.koski-vahala@sastamala.fi
Facebook: Nuorisotyöntekijä Kukka Koski-Vähälä

Marita Helminen
Nuorisotyön opiskelija
p. 040 673 3530
marita.helminen@sastamala.fi
Facebook: Nuorisotyönopiskelija Marita Helminen

Nuorisotalo Pilvi
Snapchat: pilvint
Ig: nuorisotalo_pilvi
Facebook: Nuorisotalo Pilvi